Wwww.muratcangumus.com’un kullanım şartları

Avusturya’da yaşam, Avusturya’da eğitim , Viyana gezilecek yerler ve de genel olarak Avusturya hakkında titiz araştırmalar sonucunda hazırlanmış kapsamlı ve güncel bilgiler bulabileceğiniz www.muratcangumus.com‘un istisnasız tüm içeriği Muratcan Gümüş tarafından üretilmiştir.

Siteden kopyalanan bir içerik yazarın izni olmadan herhangi bir platformda kullanılamaz. Gerekli izinleri almak için kendisi ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

Bu blogta Viyana üniversiteleri hakkında verilen bilgilerin büyük bir kısmı kişisel tecrübelere dayanmakta olup, bir kısmı ise belirtilen güvenli kaynaklardan derlenmiş olup ya da ilgili yazılarda isimleri verilen şahıslarla yapılan söyleşiler vasıtasıyla ulaşılan bilgilere dayanmaktadır. Bu yazılarda okuyucuya aktarılan ve güncel olmayan bilgiler nedeniyle üniversiteye başvuru esnasında oluşabilmesi muhtemel mağduriyetlerden hiçbir şekilde yazar sorumlu tutulamaz. En güncel bilgilere söz konusu üniversitenin genel ağ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hiçbir yurt dışı eğitim danışmanlık şirketi ile bağlantısı bulunmadığını bu satırlar vasıtasıyla beyan eden yazar, Viyana’da okuyan Türk öğrencilerin faydalanması arzusuyla Avusturya‘da üniversite eğitimi konusunda üretmiş olduğu içeriklere (örn. Avusturya Eğitim SistemiViyana Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi, Viyana’da üniversiteAvusturya yüksek lisans, yurtdışında üniversite okumak, Viyana’da üniversite vb.) danışmanlık şirketlerinin internet sayfalarında bağlantı vermeleri sonucu, isminin bu sektörle yan yana gelmesine asla müsaade etmeyecektir.

Yukarıda yapılan tüm bu uyarılar, Viyana’da gezilecek yerler hakkında başka hiçbir Türkçe kaynakta bulamayacağınız tarzdan detaylıca hazırlanan gezi yazılarını -kaynak belirtme ihtiyacı hissetmeden bunları kendileri yazmış gibi- paylaşan seyahat blogu yazarları için de geçerlidir.

Hukuksal koruma sigortasına sahip olan yazar, yukarıda belirtilenin aksine davranan tüm şahıs, yurt dışı eğitim danışmanlık şirketleri, seyahat blogu yazarları ve diğer kuruluşlar ile hukuki mücadelesini sonuna kadar kararlılıkla sürdürecektir.